Výběr podle značky:

Doporučujeme

Záznamní knika A4 96 listů

Záznamní knika A4 96 listů

Záznamní knihy s tuhými laminovanými deskami a kvalitní šitou vazbou. Vyrobeny z kvalitního bezdřevého papíru. Různé motivy. Motivy jsou dodávány dle skladových zásob.

64,- Kč Detail

15. března 2021
Barvy a fixy na malování kamínků
MALOVANÉ KAMÍNKY pro zábavu i putování. Dobré je použít vhodné barvy na kamínky a malbu zafixovat lakem. I když správné barvy nezničí ani extrémnější povětrnostní podmínky, nejčastěji se pro malování na kameny využívají akrylové barvy. Nejdříve se kámen celý natře akrylovou barvou, většinou bílou nebo černou. Pak se na kameny maluje akrylovými barvami či akrylovými fixami. V sekci KREATIVNÍ POTŘEBY - barvy a fixy.

1. března 2021
Vyzvednutí zboží
Objednané zboží k osobnímu odběru je k vyzvednutí v Papírnictví NARPA Kostelec nad Orlicí, Jiráskovo náměstí 57. Po - Pá od 9:00 - 16:00 v této době pouze na zazvonění.

1. března 2021
Kancelářské potřeby
Papírenské zboží pro Vaši kancelář nebo pro děti do školy, které zde nenaleznete napiště do poznámky a my Vám ho připravíme k odběru. Možné je i domluva telefonicky tel:733 183 799

1. března 2021
Na obchodu se pracuje a rozšiřuje se
jestli potřebujete zboží, které jste zde nenašli, napište ho do poznámky v objednávce a my Vám ho připravíme k vyzvednutí. Vyzvednout si ho můžete Po - Pá 9:00 - 16:00 (po předchozí domluvě do 17:00 hod.)

4. března 2021
POŠTOVNÉ ZDARMA
poštovné zdarma od objednávky 1000,- Kč

Papírnictví » VELIKONOCE

VELIKONOCE

Podkategorie:
Barvy na vajíčka, Košilky na vajíčka, Vodové obtisky, Samolepky na vajíčka, velikonoční dekorace, Sáčky a tašky, Velikonoční dekorace

Řadit podle:

Velikonoční taška - Veselé velikonoce - Lika

Taška z PVC vhodná na velikonoční nadílku, motiv je umístěn na přední straně, zadní strana bílá bez potisku. Rozměr: 35 x 24,5 cm.

7,- Kč s DPH   ks

Velikonoční taška - koleda

Taška z PVC vhodná na velikonoční nadílku, motiv je umístěn na přední straně, zadní strana bílá bez potisku. Rozměr: 35 x 24,6 cm.

5,- Kč s DPH   ks

Velikonoční sáček 42x20

5,- Kč s DPH   ks

Velikonoční omalovánka

13,- Kč s DPH   ks

Sada k dekorování vajíček

Barvy a komponenty na stojánky.

73,- Kč s DPH   ks

Barvy na vajíčka OVO 4 barvy

29,- Kč s DPH   ks