Výběr podle značky:

Doporučujeme

Pohádky z bodlákové meze

Pohádky z bodlákové meze

Roztomilé pohádky o zvířátkách, která přemýšlejí a jednají jako lidé, jsou určeny dětem od 4 do 10 let věku. Kniha je vhodná pro mimočítankovou četbu. Barevné ilustrace jsou na každé straně knihy.

169,- Kč Detail

15. března 2021
Barvy a fixy na malování kamínků
MALOVANÉ KAMÍNKY pro zábavu i putování. Dobré je použít vhodné barvy na kamínky a malbu zafixovat lakem. I když správné barvy nezničí ani extrémnější povětrnostní podmínky, nejčastěji se pro malování na kameny využívají akrylové barvy. Nejdříve se kámen celý natře akrylovou barvou, většinou bílou nebo černou. Pak se na kameny maluje akrylovými barvami či akrylovými fixami. V sekci KREATIVNÍ POTŘEBY - barvy a fixy.

1. března 2021
Vyzvednutí zboží
Objednané zboží k osobnímu odběru je k vyzvednutí v Papírnictví NARPA Kostelec nad Orlicí, Jiráskovo náměstí 57. Po - Pá od 9:00 - 16:00 v této době pouze na zazvonění.

1. března 2021
Kancelářské potřeby
Papírenské zboží pro Vaši kancelář nebo pro děti do školy, které zde nenaleznete napiště do poznámky a my Vám ho připravíme k odběru. Možné je i domluva telefonicky tel:733 183 799

1. března 2021
Na obchodu se pracuje a rozšiřuje se
jestli potřebujete zboží, které jste zde nenašli, napište ho do poznámky v objednávce a my Vám ho připravíme k vyzvednutí. Vyzvednout si ho můžete Po - Pá 9:00 - 16:00 (po předchozí domluvě do 17:00 hod.)

4. března 2021
POŠTOVNÉ ZDARMA
poštovné zdarma od objednávky 1000,- Kč

Papírnictví » UČEBNICE A PROCVIČOVACÍ SEŠITY » Matematika

Matematika

Řadit podle:

Matematika pro čtvrťáky

Soubor příkladů pro procvičování v 4. třídě. Obsahuje sčítání a odečítání celých čísel, počítání do sta tisíc a milionu, násobení a dělení, zaokrouhlování, a převody jednotek.

49,- Kč s DPH   ks

Matematika pro páťáky

Soubor příkladů pro procvičování v 5. třídě. Obsahuje sčítání a odečítání přirozených čísel, počítání do sta tisíc a milionu, násobení a dělení desetinných čísel, zápis zlomků, zaokrouhlování, a...

49,- Kč s DPH   ks

Sbírka úloh z matematiky 7. třída ZŠ + klíč

Soubor příkladů pro procvičování v 7. třídě. Obsahuje sčítání a odečítání přirozených čísel, násobení a dělení desetinných čísel, zápis zlomků, výpočet procent, zaokrouhlování, a převody jednotek,...

99,- Kč s DPH   ks

Kontrolní prověrky z matematiky + klíč

Přehled kontrolních příkladů z matematiky pro 6. 7. 8. a 9. ročník ZŠ

69,- Kč s DPH   ks

Sbírka úloh z matematiky 6. třída ZŠ + klíč

Soubor příkladů pro procvičování v 6. třídě. Obsahuje sčítání a odečítání přirozených čísel, počítání do sta tisíc a milionu, násobení a dělení desetinných čísel, zápis zlomků, zaokrouhlování, a...

89,- Kč s DPH / ks

Sbírka úloh z matematiky 8. třída ZŠ + klíč

Soubor příkladů pro procvičování v 8. třídě. Obsahuje sčítání a odečítání přirozených čísel, řešení rovnic, mnohočleny, zlomky, mocniny, příklady z geometrie.

89,- Kč s DPH   ks

Matematika pro prvňáky

Soubor příkladů pro procvičování v 1. třídě, sčítáni a odčítání do dvaceti.

49,- Kč s DPH   ks

Matematika pro druháky

Soubor příkladů pro procvičování v 2. třídě. Obsahuje sčítání a odečítání celých čísel, počítání s přechodem přes desítku, násobení a dělení.

49,- Kč s DPH   ks

Matematika pro třeťáky

Soubor příkladů pro procvičování v 3. třídě. Obsahuje sčítání a odečítání celých čísel, počítání s přechodem přes desítku, násobení a dělení, zaokrouhlování, a převody jednotek.

49,- Kč s DPH   ks