Výběr podle značky:

Doporučujeme

Matematika pro třeťáky

Matematika pro třeťáky

Soubor příkladů pro procvičování v 3. třídě. Obsahuje sčítání a odečítání celých čísel, počítání s přechodem přes desítku, násobení a dělení, zaokrouhlování, a převody jednotek.

49,- Kč Detail

13.1.2021
Vyzvednutí zboží
Objednané zboží k osobnímu odběru je k vyzvednutí v Papírnictví NARPA Kostelec nad Orlicí, Jiráskovo náměstí 57. Po - Pá od 9:00 - 16:00 v této době pouze na zazvonění.

27. prosince 2020
Kancelářské potřeby
Papírenské zboží pro Vaši kancelář nebo pro děti do školy, které zde nenaleznete napiště do poznámky a my Vám ho připravíme k odběru. Možné je i domluva telefonicky tel:733 183 799

27.12.2020
Na obchodu se pracuje a rozšiřuje se
jestli potřebujete zboží, které jste zde nenašli, napište ho do poznámky v objednávce a my Vám ho připravíme k vyzvednutí. Vyzvednout si ho můžete Po - Pá 9:00 - 16:00 (po předchozí domluvě do 17:00 hod.)

Hlavní kategorie » ŠOLNÍ BATOHY - VÝPRODEJ » Batohy pro 2. stupeň a studentské

Tříkomorový školní batoh s polstrovanou kapsou na notebook 15,4"

Tříkomorový školní batoh s polstrovanou kapsou na notebook 15,4" vhodný pro žáčky na 2. stupni ZŠ a studentky středních a vysokých škol. Černo-šedě laděný batoh Vám vystajlujeme fialovými sluchátkami Thomson, které od nás dostanete zdarma.

Hlavní komora batohu je velmi prostorná, vhodná na školní desky a učebnice. Uvnitř komory je velká kapsa na gumu a polstrovaná kapsička na MP3 přehrávač, z hlavní komory je vývod na sluchátka. Uvnitř druhé (prostřední) komory je polstrovaná kapsa na notebook, v horní části fixovaná popruhem na suchý zip, aby nedocházelo k pohybu notebooku. V přední komoře je přehledný organizér, se síťovanou kapsičkou na zip a kapsičkou na mobil. V horní části této komory je odnímatelný klip na klíče s karabinou.

V přední části batohu jsou tři menší kapsičky na zip. Přední vertikální kapsy jsou vhodné na láhev. Dvě boční kapsy na zip, vhodné na láhev. Batoh je možné upravit na šířku pomocí bočních kompresních popruhů.

Ramenní popruhy jsou anatomicky tvarované a měkce polstrované. Batoh je možné fixovat na ramenou pomocí flexibilní hrudní pásky, kterou je možné dokoupit. Materiály použité pro výrobu tohoto studentského batohu splňují normy EU z hlediska nezávadnosti. Dno batohu je polstrované a prošité.

Vzhledem k tomu, že se jednotlivé potištěné části batohu střihají z role látky, může být každý batoh originál, tzn. rozložení barevných proužků se může lišit od fotografie.Další popis:

- prostorný tříkomorový školní batoh

- anatomicky tvarovaná záda, měkce polstrovaná

- polstrované ramenní popruhy

- uvnitř hlavní komory kapsička na MP3 přehrávač (rozměry: 8,5 x 10 x 2cm)

- uvnitř druhé komory polstrovaná kapsa na notebook (rozměry kapsy: 28 x 27 x 6 cm)

- 2 postranní kapsičky na zip s vnitřní síťkou, vhodné na láhev

- boční kompresní popruhy k redukci velikosti batohu - lze využít i k fixaci vyšší láhve

- textilní poutko pro zavěšení batohu

- polstrované držadlo

- kvalitní zipy a pogumovaná zipová táhla

- reflexní prvkyRozměry: 46 x 31 x 21 cm

Hmotnost: 1100 g

Objem: 23 l

Nosnost: 9 kg

Materiál: 100% polyester

Skladem

1380,- Kč s DPH   ks