Výběr podle značky:

13.1.2021
Vyzvednutí zboží
Objednané zboží k osobnímu odběru je k vyzvednutí v Papírnictví NARPA Kostelec nad Orlicí, Jiráskovo náměstí 57. Po - Pá od 9:00 - 16:00 v této době pouze na zazvonění.

27. prosince 2020
Kancelářské potřeby
Papírenské zboží pro Vaši kancelář nebo pro děti do školy, které zde nenaleznete napiště do poznámky a my Vám ho připravíme k odběru. Možné je i domluva telefonicky tel:733 183 799

27.12.2020
Na obchodu se pracuje a rozšiřuje se
jestli potřebujete zboží, které jste zde nenašli, napište ho do poznámky v objednávce a my Vám ho připravíme k vyzvednutí. Vyzvednout si ho můžete Po - Pá 9:00 - 16:00 (po předchozí domluvě do 17:00 hod.)

Hlavní kategorie » ŠOLNÍ BATOHY - VÝPRODEJ » Batohy pro 2. stupeň a studentské

Studentský batoh Live Love Walker

Studentský batoh Live Love od Walker by Schneiders oceníte nejen pro kvalitní zpracování a líbivý design. Batoh má dvě hlavní kapsy.

Na zadní straně uvnitř přední kapsy je našita volně dostupná kapsa, která obsahuje další dvě menší kapsičky, z nichž jedna je uzavíraná zipem.

Na zadní straně uvnitř hlavní kapsy je našita volně dostupná kapsa. Nad ní se nachází další kapsa uzavíraná zipem.

Přední část batohu se dá stáhnout dvěma řemeny na suchý zip. Na obou stranách batohu jsou dvě menší kapsy uzavírané zipem. Samozřejmostí tohoto studentského batohu jsou polstrovaná záda pro pohodlné a správné nošení, výškově nastavitelné řemeny a polstrované držadlo.

Skladem

980,- Kč s DPH   ks