Výběr podle značky:

Doporučujeme

Dodací list plátce A4 propis

Dodací list plátce A4 propis

Kód: 64 formát A4, blok 100 listů, propis

106,- Kč Detail

15. března 2021
Barvy a fixy na malování kamínků
MALOVANÉ KAMÍNKY pro zábavu i putování. Dobré je použít vhodné barvy na kamínky a malbu zafixovat lakem. I když správné barvy nezničí ani extrémnější povětrnostní podmínky, nejčastěji se pro malování na kameny využívají akrylové barvy. Nejdříve se kámen celý natře akrylovou barvou, většinou bílou nebo černou. Pak se na kameny maluje akrylovými barvami či akrylovými fixami. V sekci KREATIVNÍ POTŘEBY - barvy a fixy.

1. března 2021
Vyzvednutí zboží
Objednané zboží k osobnímu odběru je k vyzvednutí v Papírnictví NARPA Kostelec nad Orlicí, Jiráskovo náměstí 57. Po - Pá od 9:00 - 16:00 v této době pouze na zazvonění.

1. března 2021
Kancelářské potřeby
Papírenské zboží pro Vaši kancelář nebo pro děti do školy, které zde nenaleznete napiště do poznámky a my Vám ho připravíme k odběru. Možné je i domluva telefonicky tel:733 183 799

1. března 2021
Na obchodu se pracuje a rozšiřuje se
jestli potřebujete zboží, které jste zde nenašli, napište ho do poznámky v objednávce a my Vám ho připravíme k vyzvednutí. Vyzvednout si ho můžete Po - Pá 9:00 - 16:00 (po předchozí domluvě do 17:00 hod.)

4. března 2021
POŠTOVNÉ ZDARMA
poštovné zdarma od objednávky 1000,- Kč

Hlavní kategorie » ŠOLNÍ BATOHY - VÝPRODEJ » Batohy pro 1. stupeň

Školní batoh batoh Ergo Junior Pets

Karton P+P batoh Ergo Junior Pets Batoh má bohaté měkké polstrování, dobře padnoucí ramenní popruhy, které se dají snadno regulovat délkově i výškově a můžete je tak dobře upravit na ramena konkrétního školáka. Je dostatečně prostorný, pojme bez problému učení celého prvního stupně. Oproti klasickým batohům má pevné dno, a díky tomu, na rozdíl od batohů jiných značek, stojí stejně jako aktovka. Toto velmi usnadňuje mnohdy nešikovným prvňáčkům manipulaci s obsahem tašky. Batoh je i velmi lehký, s hmotností 0,85kg patří k nejlehčím na trhu. Nechybí ani dobře přístupná kapsa na lahev, do přední kapsy snadno dáte box na svačinu. Batoh pojme kromě učení i další nezbytnosti pro mimoškolní aktivity. Batoh má vše, co má mít školní brašna. Pokud se líbí designově Vašemu malému školákovi, lze ho bez obav doporučit.

Skladem

980,- Kč s DPH   ks